O nas

Przedszkole w Starych Babicach czynne jest od poniedziałku do piątku w godz.6.30 – 17.30.Organem prowadzącym jest Urząd Gminy Stare Babice. Nadzór pedagogiczny sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty. Przedszkole ma swoją siedzibę na ul. Polnej 40 w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej.
Nasze przedszkole posiada długą tradycję w sprawowaniu opieki nad dziećmi. Powstało w roku 1989. W piętrowym przestronnym budynku mieści się pięć dużych sal, rekreacyjny hol ze sceną, wygodna szatnia, stołówka oraz funkcjonalne inne pomieszczenia.
W salach znajdują się odpowiednio dobrane meble, pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Do placówki przylega rozległy ogród z urozmaiconym sprzętem do zabaw i ćwiczeń ruchowych.

Na atrakcyjność położenia przedszkola w Starych Babicach mają wpływ zielone płuca tego regionu czyli bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. W organizowaniu działalności przedszkola biorą udział wysoko wykwalifikowane nauczycielki, sprawdzona kadra pomocnicza i dyrektor.