XXIV Teatr Rodziców

Czy wszyscy znają bajkę o Królewnie Śnieżce?
Ta historia o dobrej i pięknej dziewczynie, która znienawidzona przez złą Macochę musi uciekać do lasu,opowiadana jest dzieciom od najmłodszych lat.

Tym razem dzięki Rodzicom najstarszej grupy ,,Zerówki” mogliśmy obejrzeć wersję współczesną bajki, pełną humoru, tańca i doskonałej gry aktorskiej.

Rodzice po raz 24 zamienili się rolami z dziećmi i przygotowali dla nich wyjątkową niespodziankę.

11 maja wystąpili na przedszkolnej scenie 3 razy, ale to występ dla dzieci wywołał najwięcej pozytywnych emocji. Radość tryskała z dzieci od rana, a w chwili gdy ujrzeli swoich rodziców na scenie, była to już prawdziwa eksplozja szczęścia i dumy.

To były wyjątkowe chwile zarówno dla aktorów, dzieci i oczywiście scenarzystek : Grażyny Bełz i Barbary Szali.

Serdecznie dziękujemy występującym za wspaniałe widowisko, wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie scenografii, oglądającym za przybycie i miłe słowa.