Zakończenia Roku

Kolejny rok przedszkolny zbliża się ku końcowi, a dzieci z poszczególnych grup wystąpiły na scenie zabierając widzów w świat fantazji i kolorów. Średniaki zabrali rodziców w rejs po morzach i oceanach wraz z roztańczonymi piratami i marynarzami.

Maluchy przedstawiły swoim najbliższym kolorową rozśpiewaną łąkę. Na występie Zuchów rodzice ujrzeli swoje pociechy w roli postaci z bajek. Starszaki zaprosili wszystkich w wakacyjne podróże z muzyką, śląc życzenia z różnych stron kraju i świata.
Ostatnim występem był występ Zerówki, która uroczystość pożegnania Przedszkola rozpoczęła tradycyjnie – Polonezem.

Artystyczne podsumowanie wspólnie spędzonych 4 lat było powodem wielu wzruszeń wśród rodziców, nauczycieli, a także zaproszonych gości. Dzieci pięknym występem podziękowały Pani Dyrektor, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Przedszkola. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy i piękne książki.

Wszystkie grupy wspaniale zaprezentowały się na scenie, za co były nagradzane gromkimi brawami.

Życzymy naszym Przedszkolakom udanych wakacji, a tegorocznym Absolwentom wielu sukcesów na nowym etapie edukacyjnym.