Występy choinkowe

Dzieci w naszym przedszkolu co roku wprowadzają świąteczną atmosferę występami choinkowymi. Także w tym roku nie zabrakło na scenie bożonarodzeniowych piosenek i świątecznych tematów. Średniakowe tańce aniołków i śnieżynek zmiękczyły serce Mikołajów, których było aż 3 w przedstawieniu i uprosiły prezenty dla niesfornych aniołków.

W Starszakach doszło do wielkiego świątecznego porozumienia pomiędzy uroczymy anielicami i psotnymi diabełkami.

Zuchy zachwyciły fantastycznymi układami choreograficznymi Choineczki, Zimowej Wróżki i Pani Zimy. Mieliśmy też okazję spotkać wesołe elfy, wiernych pomocników Św. Mikołaja, które do ostatniej chwili pracują, aby wszyscy obdarowani zostali prezentami.

Klasycznie najstarsza grupa przygotowała Jasełka, aby przypomnieć prawdziwą historię Jezusa urodzonego w ubogiej szopie. Anioły, Królowie, a także biedni Pastuszkowie przybyli do nowonarodzonego dzieciątka, którym opiekowali się Józef i Maryja. Mieliśmy okazję posłuchać cudownych kolęd w wykonaniu Zerówki. Wprowadziły nas w podniosły wigilijny nastrój, który będzie nam już towarzyszył do Wigilii.